Ola Larsson

Ola Larsson
Ola Larsson
Ola Larsson
Ola Larsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLA LARSSON (1863-1939) ´´Motiv från Hemmenhög´´ signerad á tergo, olja på duk, ca 37x52 cm

527438

2018-03-15