Brasskärm

Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, Kina, 1900-tal, broderad, motiv av tuppar, höjd ca 78x58 cm

Fuktfläckar, slitage

527440

2018-03-15