Slaglåspistol 1800-tal

Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets slut, belgisk, dubbelpipig, graverat boxlås, Liège-märkt, längd ca 19 cm

Ålderrelaterat slitage

527464

2018-03-15