Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Storsjön, signerad A Genberg, olja på duk, atergo med etikett från Åmells Ram- coh konservatoratljé "Laga hål + tvätt", ca 50x71 cm

Duklagning

527467

2018-03-15