Knivar 4 st

Knivar 4 st
Knivar 4 st
Knivar 4 st
Knivar 4 st
Knivar 4 st
Knivar 4 st
Knivar 4 st
Knivar 4 st
Knivar 4 st
Knivar 4 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 4 st., samearbeten, en daterad 1984, i ben med svärtad dekor samt läderhölje, 3 st signerad L.L, längd 15-20 cm

527468

2018-03-15