Firma Svenskt Tenn soffbord

Firma Svenskt Tenn soffbord
Firma Svenskt Tenn soffbord
Firma Svenskt Tenn soffbord
Firma Svenskt Tenn soffbord
Firma Svenskt Tenn soffbord
Firma Svenskt Tenn soffbord
Firma Svenskt Tenn soffbord
Firma Svenskt Tenn soffbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFBORD, Firma Svenskt Tenn, modellnummer B552, skiva i travertin, fanér i valnöt, höjd ca 48, 150x55,5 cm

Skiva med nagg, underrede med slitage/märken

527476

2018-03-15