Antal Neogrady, akvarell

Antal Neogrady, akvarell
Antal Neogrady, akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTAL NEOGRADY (1861-1942), akvarell, signerad.
Vid älvstranden, ca 29x46

527478

2018-03-18