Anna Gardell Ericsson gouache

Anna Gardell Ericsson gouache
Anna Gardell Ericsson gouache
Anna Gardell Ericsson gouache
Anna Gardell Ericsson gouache

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): Landskap med hus och vatten signerad Anna Gardell Ericson, akvarell med täckvitt, 16,5x22.5 cm

527495

2018-03-18