Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979), självporträtt i ateljén, med utsikt mot Stadsgprden och Skeppsholmen, signerad Kjell -40, olja på pappannå, ca 71,5 x 55 cm

527527

2018-03-15