Podreuse, 1800-tal

Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal
Podreuse, 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PODREUSE, 1800-tal, Louis XVI-stil, två lådor, uppfällbar spegel med rombformade dekorer, nedåt avsmalnade ben, höjd 72,5, längd 69, bredd 42 cm

Fanérskador, slitage, senare utbytta lådknoppar

527561

2018-03-15