Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
DAHLBERG, ERIK. 8 st. vyer mm ur Suecia Antiqua et hodierna, tidigt 1700-tal, graverade planscher, varierande mått
Gulnader, veck och hanteringsskador.
527562
2018-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här