Erik Dahlberg, gravyrer

Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer
Erik Dahlberg, gravyrer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DAHLBERG, ERIK. 8 st. vyer mm ur Suecia Antiqua et hodierna, tidigt 1700-tal, graverade planscher, varierande mått

Gulnader, veck och hanteringsskador.

527562

2018-03-20