Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 103/295, färglitografi, bildmått ca 26x40 cm
Ej examinerad ur ramen
527580
2018-03-15