Petter Thoen Clark Kent

Petter Thoen Clark Kent
Petter Thoen Clark Kent

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 103/295, färglitografi, bildmått ca 26x40 cm

Ej examinerad ur ramen

527580

2018-03-15