Max Walter Svanberg "Célimène"

Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): "Célimène", dräktskiss till "Misantropen" av Molière, signerad Max Walters, numrerad 145/300, akvarellerad litografi med metallprägling, ca 86x60 cm

527597

2018-03-15