Renoir Le Chapeau Epingle nytryck

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE-AUGUSTE RENOIR (Frankrike, 1841-1919): "Le Chapeau Epingle", etsning med torrnål, signerad i plåten Renoir, nytryck, ca 11,5x8 cm. På baksidan etikett från Henry Sotheran, London.

Missfärgad marginal

527623

2018-03-15