Taklampa design Gaetano Sciolari

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GAETANO SCIOLARI, taklampa, 1970-tal, Italien, fyra ljuspunkter, stomme i mässing och aluminium, kupor av Muranoglas, ca 70x45x45 cm

Bruksslitage, repor

527627

2018-03-16