Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GAETANO SCIOLARI, taklampa, 1970-tal, Italien, fyra ljuspunkter, stomme i mässing och aluminium, kupor av Muranoglas, ca 70x45x45 cm
Bruksslitage, repor
527627
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här