Möblemang i sengustaviansk stil
Klubbat för:
600 EUR
Arviointi
1 000 EUR
Kuvaus
MÖBLEMANG, 10 delar, sengustaviansk stil, 1900-talets början, vitmålat möblemang bestående av ett bord, sekretär, byrå, två stolar, tre mindre stolar, en taburett samt en soffa. Soffans bredd 197 cm.
Kuntoraportti
Ställvis kraftigt slitage, klädseln sliten. Sprickor.
527646
Päivämäärä:
2018-03-16