Herrcykel Hercules

Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules
Herrcykel Hercules

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRCYKEL, Hercules "Popular", made in India, ramhöjd ca 84 cm, enväxlad

Bruksslitage och skador

527660

2018-03-16