Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLÄCKHORN, LJUSSTAKAR, 2 st, Sune Bäckström, patinerad brons, 1930-tal, höjd 12-14cm, FAT, patinerad brons, 1900-talets första hälft
löst bläckhorn
527665
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här