Bricka brons Sune Bäckström

Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKHORN, LJUSSTAKAR, 2 st, Sune Bäckström, patinerad brons, 1930-tal, höjd 12-14cm, FAT, patinerad brons, 1900-talets första hälft

löst bläckhorn

527665

2018-03-16