Spegel Tage Fougstedt

Spegel Tage Fougstedt
Spegel Tage Fougstedt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAGE FOUGSTEDT, spegel, ram i tenn, signerade och daterade Tage Fougstedt 1925, ca 23,5x27,5 cm

Smärre repor

527669

2018-03-16