Soffa Biedermeier

Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier
Soffa Biedermeier

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Biedermeier, 1800-talet andra hälft, fanérad i mahogny, träskuren dekor, klädd i rutig textil, längd ca 250 cm, sitthöjd ca 50 cm

Några listdelar saknas, renoverad och kompletterad, några smärre skador

527671

2018-03-16