Flaskschatull

Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLASKSCHATULL, 1800-tal, schatull med fanér i björk, 4+1 st flaskor, höjd ca 22, 32x16 cm, nyckel finns

Ålderrelaterat slitage, mindre lagning, en flaska ej tillhörande

527673

2018-03-16