Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLASKSCHATULL, 1800-tal, schatull med fanér i björk, 4+1 st flaskor, höjd ca 22, 32x16 cm, nyckel finns
Ålderrelaterat slitage, mindre lagning, en flaska ej tillhörande
527673
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här