Westberg Napoli matbord
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, ´´Napoli´´, Westbergs möbler, teak och mässing, 1900-talets mitt, 2 iläggskivor medföljer, höjd ca 73, längd 146+45+45, djup ca 78 cm
Några skador på benen, slitage, några repor och fläckar
527683
2018-03-17