Westberg Napoli matbord

Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord
Westberg Napoli matbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, ´´Napoli´´, Westbergs möbler, teak och mässing, 1900-talets mitt, 2 iläggskivor medföljer, höjd ca 73, längd 146+45+45, djup ca 78 cm

Några skador på benen, slitage, några repor och fläckar

527683

2018-03-17