Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ORIENTMATTA, Kashan, figural, semiantik ca 203x135 cm
Bruksslitage, blödningar, fläckar, mindre lagningar
527721
2018-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här