Orientmatta figural

Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural
Orientmatta figural

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, Kashan, figural, semiantik ca 203x135 cm

Bruksslitage, blödningar, fläckar, mindre lagningar

527721

2018-03-23