Stine van Wynsberghe "Au bistro"

Stine van Wynsberghe
Stine van Wynsberghe
Stine van Wynsberghe
Stine van Wynsberghe

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STINE VAN WYNSBERGHE (född 1939): "Au bistro", signerad och daterad Stine 1979, textilapplikation, ca 85x60 cm

527722

2018-03-16