Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, bronserad, dekor i pastellage, stämplad "W Lundell ram & spegelaffär, Upsala", ca 100 x 51 cm
Smärre sprickor och avslag
527732
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här