Gunnar Mauritz Widforss

Gunnar Mauritz Widforss
Gunnar Mauritz Widforss
Gunnar Mauritz Widforss
Gunnar Mauritz Widforss

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA,1879-1934): Bergslandskap, signerad och daterad G Widforss.1912., akvarell, ca 35x47 cm

Veck

527733

2018-03-16