Agneta Swidén oljemålning

Agneta Swidén oljemålning
Agneta Swidén oljemålning
Agneta Swidén oljemålning
Agneta Swidén oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGNETA SWIDÉN (född 1926): "Vattenhämtning", signerad och daterad A Swidén 2.10.1969, a tergo med etikett från Gummesons konstgalleri, olja på pannå, ca 55x46 cm

Ytskador

527752

2018-03-16