Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AGNETA SWIDÉN (född 1926): "Vattenhämtning", signerad och daterad A Swidén 2.10.1969, a tergo med etikett från Gummesons konstgalleri, olja på pannå, ca 55x46 cm
Ytskador
527752
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här