Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, gustavianskt stockholmsarbete, träskuren bemålad dekor, delvis förgylld, ben med bladhölster, hörnfleuronger, längd 184 cm
Lagningar, skador, tyg med skador/fläckar, avkortad
527756
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här