Soffa gustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, gustavianskt stockholmsarbete, träskuren bemålad dekor, delvis förgylld, ben med bladhölster, hörnfleuronger, längd 184 cm
Kuntoraportti
Lagningar, skador, tyg med skador/fläckar, avkortad
527756
Päivämäärä:
2018-03-16