Soffa gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SOFFA, gustavianskt stockholmsarbete, träskuren bemålad dekor, delvis förgylld, ben med bladhölster, hörnfleuronger, längd 184 cm

Kuntoraportti

Lagningar, skador, tyg med skador/fläckar, avkortad

527756

Päivämäärä:

2018-03-16