Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 101 cm

Bruksslitage

527757

2018-03-16