Kurt Ullberger

Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT ULLBERGER (1919-2008): Vinterlandskap, signerad och daterade K Ullberger -79, olja på duk, ca 65x81 cm

527758

2018-03-16