Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets först hälft, sk "Gripsholmsfåtöljer", märkta föreningen för svensk hemslöjd, gråmålade, rutig klädsel textil klädsel, sitthöjd 45 cm

Slitage, en lös stolsarm

527765

2018-03-16