Beck & Jung serigrafi

Beck & Jung serigrafi
Beck & Jung serigrafi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Computer ink plot", serigrafi, signerad och numrerad Beck & Ljung 1981 47/100 , 96x96 cm

527788

2018-03-17