Poitiska affischer 1980-tal Politisk konst

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIA MODERATA STUDENTPARTIET, politiska affischer, ca 25 st, "Vi klarar 80-talet! - men det behövs en ny giv" (2 st), 63x44 cm, "Begränsa staten - inte människan" (7 st) 42x30 cm, "Återupprätta marknadsekonomin" (5 st), 58x42 cm, "Vem tänker på högskolan" (2 st), 60x41 cm, "Inflytande genom valfrihet och demokrati. Inte genom Kollektivet", 60x42 cm, "Det öppna samhället" (5 st), 58x42 cm, "Jag är hjärtligt trött på socialismen" (3 st), 59x28 cm, "Fria universitetet i ett öppet samhälle" (3 st), 59x42 cm, "På Din Sida! - Moderaterna", ca 70x51 cm

Oramade, skador, veck, 2 mappar

527805

2018-05-01