Richard Mortensen färgserigrafi Modern konst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad och daterad Mortensen 64, numrerad 25/100, färgserigrafi, ca 78x58 cm, oramad

Smärre fuktfläckar i marginalen

527806

2018-03-31