Halvbord 1800-tal

Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVBORD, 1800-talets första hälft med klaff, fanerad i mahogny, höjd ca 69, 86x42 cm, 86x84 med klaff

Repor, märken, fanérsprickor

527811

2018-03-19