Sängavlar Josef Frank

Sängavlar Josef Frank
Sängavlar Josef Frank
Sängavlar Josef Frank
Sängavlar Josef Frank

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF FRANK, sängavlar, Firma Svenskt Tenn, mahogny, svarvade stolpar, höjd ca 86 resp 92, bredd 111, innerbredd 101 cm

Slitage, repor och märken

527821

2018-03-16