Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIR ERNEST ALBERT WATERLOW, R.A (England, 1850-1919), motiv med fiskarkvinna, signerad E A Waterlow, olja på duk, ca 36x46 cm
Smärre färgbortfall
527822
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här