Sir Ernest Albert Waterlow oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIR ERNEST ALBERT WATERLOW, R.A (England, 1850-1919), motiv med fiskarkvinna, signerad E A Waterlow, olja på duk, ca 36x46 cm

Smärre färgbortfall

527822

2018-03-16