Karmstolar "Confidencestolen"
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
PER ÖBERG, "Confidencestolen", 2 st, brännmärkta, 1985 samt 1986, samt numrerade, brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator), gråbetsade, sitthöjd ca 43 cm, numrerade och brännmärkta "10", "14"
Smärre slitage
527827
2018-03-18