Karmstolar "Confidencestolen"

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PER ÖBERG, "Confidencestolen", 2 st, brännmärkta, 1985 samt 1986, samt numrerade, brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator), gråbetsade, sitthöjd ca 43 cm, numrerade och brännmärkta "10", "14"

Smärre slitage

527827

2018-03-18