Politiska affischer Politisk konst
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POLITISKA AFFICHER, 15 st, Unga Moderater/Fria Moderata Studentförbundet, 1980-tal, "Det behövs fler moderater", "Marx är död. Våra idéer formar framtiden", "Ge alla en kanal att slåss för" (2), "Betala hyran till dig själv" (2), "Tror du ungdomsfylleriet försvinner 1 juli?" (2), "Du "Rembrandt"! Vi har ledsnat på dina tavlor", "Brutna (S)-löften", "Folkpartiet gör det med vem som helst" (2), "Marx är död. Våra idéer räddar utbildningen" (2), varierande mått
Oramade, veck, skador
527848
2018-05-01