Spegel spegellampetter
2018-03-19
527850
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 2 st, 1930/40-tal, tenn, krön med dekor av gripar, spegelns mått ca 48x27,5, spegellampetternas mått 33x9 cm
Foliering med smärre skador