Spegel spegellampetter

Spegel spegellampetter
Spegel spegellampetter
Spegel spegellampetter
Spegel spegellampetter
Spegel spegellampetter
Spegel spegellampetter

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 2 st, 1930/40-tal, tenn, krön med dekor av gripar, spegelns mått ca 48x27,5, spegellampetternas mått 33x9 cm

Foliering med smärre skador

527850

2018-03-19