Nordiska Kompaniet sideboard

Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard
Nordiska Kompaniet sideboard

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, sideboard, fanerad med mahogny, ben i björk, invändigt med utdragbara hyllor, höjd ca 75, 95x45 cm

Repor, slitage, svår att stänga

527855

2018-03-16