Spegel spegellampetter tenn

Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 2 st, 1930/40-tal, tenn, krön i form av bladdekoration, spegeln märkt PR. SV. TENN, spegelns mått ca 37x23, spegellampetternas mått 25x8 cm

Foliering med smärre skador, ljuspipor med bucklor

527861

2018-03-16