Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, märkt "Wagner & Debes Leipzig", fot med infälld kompass, höjd 32 cm

Slitage

527862

2018-03-16