Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 2 st, 1930/40-tal, tenn, krön med dekor av bågskytt, spegelns mått ca 44x24, spegellampetternas mått 28x8,5 cm
Ljuspipor med bucklor
527866
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här