Spegel spegellampett tenn

Spegel spegellampett tenn
Spegel spegellampett tenn
Spegel spegellampett tenn
Spegel spegellampett tenn
Spegel spegellampett tenn
Spegel spegellampett tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 2 st, 1930/40-tal, tenn, krön med dekor av bågskytt, spegelns mått ca 44x24, spegellampetternas mått 28x8,5 cm

Ljuspipor med bucklor

527866

2018-03-22