Sidobord "Strajk" och karmstol

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKEA (2), 1970/80-tal, sidobord "Strajk", design Thomas Jelinek, stålrör och vitt laminat, på hjul, höjd 56 cm, samt karmstol, stomme i stålrör, sits och rygg klädda i ljusbrunt skinn, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor, skinnklädsel med fläckar

527878

2018-03-16